Anahtar Kelime Analizi

SEO’ya uyumlu, hedef kitleye ulaşabilen ve başarılı bir web sitesi oluşturmanın ilk ve en önemli adımı “Anahtar kelime” seçimidir. Dijital pazarlama’nın en önemli adımlarından birisidir.

Anahtar kelime seçimi ve sonrasında yapılacak çalışmalar direkt olarak Google sıralamanıza, bundan dolayı organik trafiğinize ve tabi ki başarınıza etki eder.

Anahtar kelime seçmek çok teferruatlı bir işlemdir ve birçok kriteri göz önünde bulundurularak yapılması gereken bir işlemdir.  Doğru şekilde planlanan ve uygulanan bir anahtar kelime seçimini tabi ki Google ödüllendirir.


Anahtar kelime seçimi nasıl yapılmalıdır ?

Günümüzde Anahtar kelime seçimi sanılanın aksine çok fazla aranma hacmi olan ve getirisi yüksek kelimelerden değil, rakiplerinizin fark etmediği ya da rekabeti az olan kelimelerden seçilmelidir. Bu sayede başarı oranınız kat ve kat artar.Değerlerimiz


Etkili Planlama

Tüm çalışmalarımızı önceden planlı bir şekilde ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılandırıyoruz.Marka'ya Saygı

Tüm çalışmalarımızda markaların kurumsal değerlerine saygılı bir şekilde planlama yapıyoruz.Komple Yönetim

Müşteri istekleri doğrultusunda tüm internet çalışmalarında kontrolü üstleniyoruz.Maliyet Şeffaflığı

Tüm çalışmalarımızda sizlerin bütçesine uygun ve ödeme kolaylığını esas alan planlamalar sunuyoruz.
Anahtar kelime seçiminde kullanacağımız araçlar nelerdir ?

Anahtar kelime seçiminde, anahtar kelimemizin karşılığı olarak kendi sitemizde bir sayfa mutlaka olması gerekmektedir. Sitemizdeki bu sayfa, kelimeyi tam olarak karşılaması gerekmekte ve sitenize giriş yapan kullanıcıların isteklerini tam olarak karşılamalıdır.

Anahtar kelime seçerken kullanacağımız en büyük araç Google Anahtar Kelime Planlayıcı’dır. Google anahtar kelime planlayıcıyı özellikle kelimenin benzerleri için kullanabiliriz.

Anahtar kelimeleri belirledikten sonra anahtar kelimelerimizin alt varyasyonlarına da çalışma yapmak gerekir.Niçin bizi seçmelisiniz ?

13 yıllık sektör deneyimimiz ve imzamızı attığımız yüzlerce websitesinden güç alarak, sizlerin ihtiyaçlarına uygun ve hedef kitlenizi 12’den vuracak çalışmalar yürütüyoruz. Tüm bunları yaparken de müşterilerimiz ile olan iletişimimizi bir an olsun koparmıyoruz.

MüşterilerimizNe Diyor


İnternet ihtiyaçlarını bizlerle birlikte karşılayan yüzlerce mutlu müşterimizin düşünceleri bizler için önemlidir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde çalışmalarımızı daha yüksek bir şevk ile yapmaya çalışıyoruz.


 • İnternet ihtiyaçlarımızın tamamı için Yeşil Web ile çalışmaya karar verdiğimizden bu yana işlerimiz ilerlemeye başladı.

  Murat Özdursun
  Murat Özdursun
  Özdursun A.Ş.
 • Bursa web tasarım ve Bursa SEO çalışmaları ile websitemizde belirgin bir yükselme meydana geldi. Teşekkürler.

  Hande Duran
  Hande Duran
  Duran Gıda A.Ş.


Ücretsizİletişime Geçin


Adınız*

Telefon*

Email*

Websiteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İhtiyaçlarınız neler ?