Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet dünyasında milyarlarca websitesi bulunmaktadır. Sadece sizin sektörünüzde bile aynı şehirde yüzlerca farklı web sitesi bulunabilmektedir. Gelişen internet dünyasında web siteleriniz için SEO çalışması yapmak olmazsa olmazlardan birisidir. SEO çalışmaları ile websitenizde kısa ve orta vadede çok güzel geri dönüşler almak mümkündür. SEO çalışmalarını hafife almayın; sektörünüzde zirveyi zorlayan tüm firmaların SEO çalışması yaptırdığını unutmayın.İşletmenizi 1 Adım Öteye Taşıyın

Web sitenize yapacağınız SEO çalışmaları ile firmanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. SEO çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçiniz.Web Sitesi Analizi

Sizler için ücretsiz olarak web sitenizi analiz ve kontrol ediyoruz. Tüm analizlerde hedeflediğiniz anahtar kelimeleri ve rakiplerinizin durumlarını gözardı etmiyoruz.


Site İçi & Site Dışı SEO Çalışmaları

13 yıllık sektör deneyimimiz, yazılım, tasarım, sunucu yönetimi, sosyal medya pazarlaması bilgimiz ile websiteniz için gerekli olan site içi SEO çalışmalarını ve site dışı SEO çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüyoruz.
İYİ AMA NASIL ?

SEO için gerekli olan tüm bilgi birikimine sahibiz ve müşteri özelinde ve anahtar kelimeleri ve rakipleri göz önüne alarak en sağlıklı şekilde SEO çalışmalarını yürütüyoruz.


KELİME ARAŞTIRMASI

Web siteniz için en uygun anahtar kelimeleri buluyor ve buna uygun olarak bir çalışma planı sunuyoruz.

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Yazılımsal olarak sitenizde bulunması gereken tüm özellikleri ve SEO kriterlerini sitenize uyguluyoruz.

BACKLINK ÇALIŞMALARI

Site dışı SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından olan backlink çalışmalarını büyük bir özen ve titizlikle yürütüyoruz.

RAPORLAMA VE ANALİZ

Yaptığımız tüm SEO çalışmalarında anlık olarak ve her ayın ilk gününde raporlama ve analiz hizmetimiz bulunmaktadır.
6x
Kat anahtar kelimede görünürlük


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk sayfadaki sıralamada artış


129%
Sayfa ziyaret derinliğinde artış