E-ticaret Pazarlaması

E-ticaret sitelerinin yönetimi kuşkusuz zor bir iştir. Tasarım, programlama, sunucu yönetimi, SSL sertifikası, sanal poslar, kargo metotları ve bir çok farklı iş ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kuşkusuz en zor sektörlerden birisi olan e-ticaret sektöründe 13 yıllık bilgi birikimimiz ile sizlere yardımcı olmak için can atıyoruz.

E-ticaret Hizmetlerimizden Bazıları


Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret sitelerinin kuşkusuz en çok uğraşılan ve başarısızlıkla sonuçlanan işlerinden bir tanesi de SEO çalışmalarıdır. Üzülmeyin, biz burdayız...

DEVAMI


Sosyal Medya Danışmanlığı

E-ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi de sosyal medyadır. Hedef kitlenize yönelik çalışmalarımız ile sizlere yardımcı olmaktan zevk duyarız.

DEVAMI


Sistem Yönetimi

E-ticaret sistemlerinin yönetimi her ne kadar zor olsa da iyi çalışan bir sistem ile çok başarılı sonuçlar alınabilir.

DEVAMIE-ticaret sitelerinde SEO çalışmaları

Arama motoru optimizasyonu (SEO), E-ticaret sitelerinin olmazsa olmazlarındandır. E-ticaret sitelerinin ürünleri için yapılan profesyonel SEO çalışmaları ile satışlarınızı kat ve kat arttırabilirsiniz. E-ticaret sitelerinin SEO çalışmalarında dikkat edilmesi gereken en büyük kural, SEO çalışmalarının büyük bir özen ve komplike bir şekilde yapılmasıdır.

DEVAMI
E-ticaret sitelerinde hedef kitle

E-ticaret sitelerinde hedef kitleye ulaşabilmek ve müşterinin sorunlarına ortak olabilmek çok önemlidir. Öncesinde yapılan hedef kitle analizi ve sonrasında yapılan çalışmalar ile E-ticaret sitelerinden çok güzel sonuçlar alabiliriz.

DEVAMI


Sosyal medyayı unutmayın

Değişen ve gelişen internet teknolojileri ile beraber sadece internet sitesi sahibi olmak yetmiyor. Bunun yanında SEO çalışmaları ve tabiki de Sosyal medya pazarlaması yer alıyor. Sektörünüz ne olursa olsun, Sosyal medya pazarlamasını hafife almamanızda yarar var…

DEVAMI
Online Reklamcılık

Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız hazır ve SEO çalışmalarını yürütüyorsunuz. Tüm bunlar maalesef yetmiyor. Hedef kitlenize çok çabuk ulaşabilmek adına ve ürün satışı yapabilmek adına online reklamcılık kanallarını mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.


MüşterilerimizNe Diyor ?


İnternet ihtiyaçlarını bizlerle birlikte karşılayan yüzlerce mutlu müşterimizin düşünceleri bizler için önemlidir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde çalışmalarımızı daha yüksek bir şevk ile yapmaya çalışıyoruz.


 • İnternet ihtiyaçlarımızın tamamı için Yeşil Web ile çalışmaya karar verdiğimizden bu yana işlerimiz ilerlemeye başladı.

  Murat Özdursun
  Murat Özdursun
  Özdursun A.Ş.
 • Bursa web tasarım ve Bursa SEO çalışmaları ile websitemizde belirgin bir yükselme meydana geldi. Teşekkürler.

  Hande Duran
  Hande Duran
  Duran Gıda A.Ş.


Ücretsizİletişime Geçin


Adınız*

Telefon*

Email*

Websiteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İhtiyaçlarınız neler ?