Hedef Kitle Analizi

Yapacağımız tüm çalışmalar sizlerin ve şirketinizin hedef kitlesine yönelik olacaktır. Hedef kitleniz hangi mecralarda bulunuyorsa onlara yönelik etkili ve kurumsal çalışma planları sunulacaktır.Hedef kitle analizi ile hedefi 12’den vurun

İnternet sitenizin trafiği ne kadar yüksek olursa olsun, hedef kitlenizi sitenize çekemiyorsanız internet sitenizden verim almanız mümkün değildir. Hedef kitle analizi ile hedeflediğiniz kişilerin yoğun olarak bulunduğu alanlara yönelik çalışmalar yapılacaktır.Hedef kitle analizi bizi nasıl farklı kılar ?

Etkili bir hedef kitle analizi yaptıktan sonra buna yönelik çalışmaları yürüttüğümüzde sarfettiğimiz efordan yüksek verim alma şansımız daha yükselecektir. Hedef kitle analiniz hafife alınmayacak kadar önemlidir.
6x
Kat anahtar kelimede görünürlük


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk sayfadaki sıralamada artış


129%
Sayfa ziyaret derinliğinde artış
MüşterilerimizNe diyor ?


İnternet ihtiyaçlarını bizlerle birlikte karşılayan yüzlerce mutlu müşterimizin düşünceleri bizler için önemlidir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde çalışmalarımızı daha yüksek bir şevk ile yapmaya çalışıyoruz.


 • İnternet ihtiyaçlarımızın tamamı için Yeşil Web ile çalışmaya karar verdiğimizden bu yana işlerimiz ilerlemeye başladı.

  Murat Özdursun
  Murat Özdursun
  Özdursun A.Ş.
 • Bursa web tasarım ve Bursa SEO çalışmaları ile websitemizde belirgin bir yükselme meydana geldi. Teşekkürler.

  Hande Duran
  Hande Duran
  Duran Gıda A.Ş.


İletişimeGeçin


Adınız*

Telefon*

Email*

Websiteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İhtiyaçlarınız neler ?