İçerik Pazarlama

İçerik nedir ? İçerik, blog yazıları, sitenizdeki statik sayfalar, infografikler, videolar, e-mailler, e-kitaplar, sosyal medya gönderilerileri ve sitenizdeki her türlü yazıya diyebiliriz. Bu tür içerikler SEO’daki en büyük etkenlerden birisidir. İçeriklerinizi iyi bir şekilde planlayıp yayınlarsanız hedef kitlenizin dikkatini çeker ve içerik pazarlamada başarılı olursunuz.
İyi bir şekilde planlanmış içeriklere niçin ihtiyacımız var ?

Hedef kitleniz işletmesi ile ilgili herhangi bir bilgi aradığında sizin platformlarınızdaki yazdığınız yazılara ulaşacaktır. Bu yazılar ne kadar kaliteli olursa Google sizi o kadar üst sıralara taşıyacaktır. İçerikle pazarlama en zahmetsiz ve en sağlıklı olan pazarlama yöntemlerinden birisidir.
İyi içerikler ile daha fazla müşteriye nasıl ulaşabilirsiniz ?

İyi şekilde planlanmış ve sizlerin sektörle ilgili profesyonelliğinizi yansıtan yazıların hedef kitlenizin dikkatini çekme olasılığı daha fazladır. İçeriklerinizi ne kadar çok platformda paylaşırsanız size o kadar fazla yararı olur. Tüm içeriklerinizin özgün ve hatta benzersiz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.


Teklifimiz :

Bursa web tasarım ve Web tasarım Bursa hizmetlerini vermiş olduğumuz Yeşil Web olarak sizler için sürdürülebilir, etkili ve entegre bir web projesi öneriyoruz. En önemli kısımlardan birisi olan içerik geliştirme konusunda da sizlere yardımcı olacağız.Sistemimiz Nasıl İşliyor ?


İçerik Stratejisi

Web siteniz için en etkili stratejileri belirledikten sonra içerikleriniz için bir yol haritası çiziyoruz, web sitenizde ve sosyal medyada profesyonelliğinizi iyi bir şekilde tanıtmaya çalışıyoruz.

İçerik Yazma & Düzenleme

Tüm içerikleriniz için bizlerden destek alabilirsiniz. Konusunda uzman yazarlarımız tarafından SEO'ya uygun olara yazılan yazılar sayesinde arama motorlarında üst sıralarda çıkmamanız için bir neden göremiyoruz.

İçerik Dağıtımı

Sizler için hazırladığımız tüm içerikleri gerekli olan tüm platformlarda tanıtmaya çalışıyoruz.

İçerik Bakımı

Her konuda olduğu gibi içeriklerinizinde belli bir yaşam süresi vardır. Gerek teknolojik gelişmeler gerekse sitenizin güncelliği açısından tüm içeriklerinizi belli periyodlar dahilinde bakımını yapıyoruz.
6x
Kat anahtar kelimede görünürlük


398%
Organik trafikte artış


1105%
İlk sayfadaki sıralamada artış


129%
Sayfa ziyaret derinliğinde artış
MüşterilerimizNe diyor


İnternet ihtiyaçlarını bizlerle birlikte karşılayan yüzlerce mutlu müşterimizin düşünceleri bizler için önemlidir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde çalışmalarımızı daha yüksek bir şevk ile yapmaya çalışıyoruz.


 • İnternet ihtiyaçlarımızın tamamı için Yeşil Web ile çalışmaya karar verdiğimizden bu yana işlerimiz ilerlemeye başladı.

  Murat Özdursun
  Murat Özdursun
  Özdursun A.Ş.
 • Bursa web tasarım ve Bursa SEO çalışmaları ile websitemizde belirgin bir yükselme meydana geldi. Teşekkürler.

  Hande Duran
  Hande Duran
  Duran Gıda A.Ş.


Ücretsizİletişime Geçin


Adınız*

Telefon*

Email*

Websiteniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

İhtiyaçlarınız neler ?